ADR testai

Jeigu esate užsiregistravę ir turite prisijungimo kodus (el. paštą ir slaptažodį) prisijunkite prie programos ir spręskite testus.

Jeigu neturite prisijungimo kodų – prisiregistruokite.

ADR – tai Europos valstybių sutartis dėl pavojingų krovinių vežant keliais. Eismotestai.lt – tai  nuotolinio mokymosi  tinklalapis, kuriame galite spręsti  ADR  testus  A1,  A2,  A3,  A4   ir pasiruošti atskirų kategorijų  įskaitai vairavimo mokykloje ar teorijos egzaminui Valstybinėje kelių transporto inspekcijoje.

Testų sprendimo sistemoje yra daugiau kaip 1200 klausimų, apimančių atskiras ADR dalis ir skyrius. Atsižvelgiant į naujus reikalavimus ADR testų duomenų bazė yra nuolat papildoma ir atnaujinama.

Du darbo režimai:

"Spręsti testą be komentarų“ (Įsivertinimo režimas - be paaiškinimų )

 

Šis režimas skirtas sužinoti, ar esate išmokę konkrečią kategoriją (A1, A2, A3 ar A4). Čia galėsite pasirinkti ir spręsti pasirinktos kategorijos testą.

Pasirinkę  šį režimą, Jums bus pateikiamas testas su  pasirenkamais atsakymais. Pažymėti reikia tik vieną teisingą  atsakymą. Testas sudarytas iš  klausimų, kurie parenkami  atsitiktinumo būdu.

Po to, kai išspręsite testą, Jūs galėsite peržiūrėti atsakymus ir susipažinti su padarytomis klaidomis. Išsiaiškinti padarytas klaidas Jums padės ADR komentaruose paaiškinimai.

„Spręsti testą su komentarais“ (Mokymosi režimas - su paaiškinimais )

Pasirinkę  šį režimą spręsite pasirinktą  testą, kurio kiekvienas klausimas ir atsakymai yra komentuojami, tai yra paaiškinami atskirame lange, paspaudus dešiniame šone, juodame fone  pažymėtą nuorodą „Komentarai„.

Naudodamiesi pagalbine medžiaga (ADR taisyklėmis, kitais teisės aktais, konspektais, virtualiais mokomaisiais objektais), analizuosite testų atsakymus ir komentarus.

klaidas Jums padės ADR komentaruose paaiškinimai.

Testo paveikslėlius galima padidinti

Testo rezultatai

Testas laikomas išlaikytu, jei per skirtą laiką teisingai atsakysite į ne mažiau kaip 80 proc. klausimų.  Klausimas laikomas atsakytu neteisingai,  pažymėjus klausimo neteisingą atsakymą arba nepažymėjus nė vieno  atsakymo. Pasibaigus skirtam laikui, testas nutraukiamas ir rodomas rezultatas.

Po to, kai išspręsite testą, Jūs galėsite peržiūrėti atsakymus ir susipažinti su padarytomis klaidomis. Išsiaiškinti padarytas klaidas Jums padės ADR komentarų paaiškinimai.

Testų rezultatų suvestinė

Galite peržiūrėti ir analizuoti  spręstų testų statistiką

Galite išbandyti ADR testą nemokamai tai yra nepilną (demonstracinę) versiją (t.y. tik 10 klausimų).

Jeigu norite spręsti pilną versiją – reikia prisiregistruoti .