95 kodas Testai

Jeigu esate užsiregistravę ir turite prisijungimo kodus (el. paštą ir slaptažodį) prisijunkite prie programos ir spręskite testus.

Jeigu neturite prisijungimo kodų – prisiregistruokite.

Du darbo režimai:

"Spręsti testą be komentarų“ (Įsivertinimo režimas - be paaiškinimų )

 

Pasirinkę  šį režimą, Jums bus pateikiamas testas su  pasirenkamais atsakymais. Pažymėti reikia tik vieną teisingą  atsakymą. Testas sudarytas iš  klausimų, kurie parenkami  atsitiktinumo būdu.

Po to, kai išspręsite 95 kodas testą, Jūs galėsite peržiūrėti atsakymus ir susipažinti su padarytomis klaidomis. Išsiaiškinti padarytas klaidas Jums padės  komentaruose paaiškinimai.

"Spręsti testą be komentarų“ (Įsivertinimo režimas - be paaiškinimų )

Pasirinkę  šį režimą spręsite pasirinktą  testą, kurio kiekvienas klausimas ir atsakymai yra komentuojami, tai yra paaiškinami atskirame lange, paspaudus dešiniame šone, juodame fone  pažymėtą nuorodą „Komentarai„.

Naudodamiesi pagalbine medžiaga ( taisyklėmis, kitais teisės aktais, konspektais, virtualiais mokomaisiais objektais), analizuosite testų atsakymus ir komentarus.

klaidas Jums padės 95 kodo komentaruose paaiškinimai.

Testo paveikslėlius galima padidinti

Testo rezultatai

Testas laikomas išlaikytu, jei per skirtą laiką teisingai atsakysite į ne mažiau kaip 80 proc. klausimų.  Klausimas laikomas atsakytu neteisingai,  pažymėjus klausimo neteisingą atsakymą arba nepažymėjus nė vieno  atsakymo. Pasibaigus skirtam laikui, testas nutraukiamas ir rodomas rezultatas.

Po to, kai išspręsite testą, Jūs galėsite peržiūrėti atsakymus ir susipažinti su padarytomis klaidomis. Išsiaiškinti padarytas klaidas Jums padės 95 kodo komentarų paaiškinimai.

Testų rezultatų suvestinė

Galite peržiūrėti ir analizuoti  spręstų testų statistiką

Galite išbandyti 95 kodo testą nemokamai tai yra nepilną (demonstracinę) versiją (t.y. tik 10 klausimų).

Jeigu norite spręsti pilną versiją – reikia prisiregistruoti .