B kategorija. Vairavimo kursai

Kaina  420 Eur

Teorijos mokymo kurso kaina 40 Eur

Už kursus galite atsiskaityti dalimis (išsimokėtinai) grynaisiais arba pavedimu, pilnai atsiskaitant iki mokymo kursų pabaigos.

B kategorijos mokymų pradžios datos ir tvarkaraščiai

Užsiėmimai vyksta iš anksto sutartomis dienomis ir sutartu laiku

Data Laikas
2023 - 06 - 01
nuo 18:00 val. darbo dienomis
2023 - 06 - 06
nuo 17:30 val. darbo dienomis
2023 - 06 - 13
nuo 17:30 val. darbo dienomis
2023 - 06 - 20
nuo 18:00 val. darbo dienomis
2023 - 06 - 27
nuo 17:30 val. darbo dienomis
2023 - 07 - 04
nuo 18:00 val. darbo dienomis

Atvykus registruotis į vairavimo kursus reikalingi dokumentai :

✔ Asmens tapatybės kortelė arba pasas.

✔ Viena nuotrauka (3×4).

✔ Vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininė pažyma (forma Nr. 083-1/a).

✔ Pradinis įnašas.

B kategorijos vairavimo kursų trukmė:

✔ Teorijos mokymo kursai – 40 ak. val.

✔ Praktinio vairavimo mokymo kursai – 30 ak. val. 

Vienas praktinis važiavimas – 2 ak. val. 

Pastaba: 1 akademinė valanda yra 45 min.

Papildoma informacija:

✔ Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama lankyti kursus vairavimo mokykloje – 17 metų.

✔ Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti vairuotojo pažymėjimą VĮ „Regitra“ – 18 metų.

Kiekvienas užsiregistravęs į vairavimo kursus gauna KET testus NEMOKAMAI.

 

Vairuotojų mokymas – mokymas, per kurį įgyjama eismo dalyviams reikalingų teorinių žinių, praktinių motorinių transporto priemonių ir jų junginių su priekabomis valdymo įgūdžių ir gebėjimų.

Asmuo, norintis mokytis vairavimo mokykloje, turi būti sulaukęs nustatyto amžiaus, nuo kurio leidžiama mokyti praktinio vairavimo mokyklos įgūdžių keliuose (mokinys neturi būti jaunesnis kaip vienais metais negu nustatytas amžius, nuo kurio teisės aktai leidžia vairuoti tos kategorijos transporto priemonę), ir su vairavimo sudaręs mokymo sutartį.

Mokymo sutartį su vairavimo mokykla galima sudaryti tik dėl praktinio vairavimo mokymo, kai pagal teisės aktus reikia mokytis teorijos žinių savarankiškai ir jis yra išlaikęs žinių egzaminą valstybės įmonėje „Regitra“.  Mokytis praktinio vairavimo su šeimos nariu galima tik tada, kai mokinys yra išlaikęs teorijos žinių egzaminą valstybės įmonėje „Regitra“.

Mokiniai vairavimo mokykloje privalo baigti teisės aktų nustatytą minimalų teorijos žinių ir praktinio vairavimo įgūdžių arba praktinio vairavimo įgūdžių mokymo kursą. Mokantis įgyjama kelių eismo taisyklių, saugaus eismo, teisinių ir transporto priemonių techninės eksploatacijos teorijos žinių, taip pat saugaus ir ekonomiško praktinio transporto priemonių vairavimo gebėjimų ir mokymo aikštelėje bei realių eismo sąlygų. Nustatytą praktinio vairavimo mokymo mokymo kursą vairavimo mokykloje privalo baigti ir mokiniai, kurie šių įgūdžių mokėsi su šeimos nariu.

    Mokiniui pageidaujant, teorijos žinių ir praktinio vairavimo įgūdžių galima mokytis ir daugiau valandų* negu nustatyta teisės aktuose, tai turi būti aptarta mokymo sutartyje

     * Mokymo valanda – 45 minutės.

 Vairavimo mokykla, kai baigiamas mokymo kursas, privalo nustatyta tvarka vykdyti mokinių teorijos žinių ir praktinio vairavimo įgūdžių arba tik praktinio vairavimo įgūdžių galutines įskaitas. Be to, mokinys turi būti ne jaunesnio amžiaus nei nustatyta. Mokiniai, siekiantys įgyti teisę vairuoti B kategorijos motorines transporto priemones, gali būti ne jaunesni kaip 17 metų.